Wózki widłowe używane

Używane wózki widłowe

Dobór i obsługa wózka

Dla osoby kupującej używany wózek widłowy, w wielu przypadkach jego późniejsza eksploatacja jest nieistotna i często źle pojmowana. W momencie zakupu liczy się głównie ile wózek podniesie i czy jest zdolny do manewrowania w określonym korytarzu roboczym. Prosimy rozważyć następujący przykład.
Linia produkcyjna zostaje zatrzymana z powodu nieprzewidzianej niesprawności wózka widłowego. Zarząd firmy staje na głowie, aby ograniczyć straty. Brak obsługi procesu produkcji jest z punktu widzenia firmy, krytycznie ważny. Wiemy jednak, że takie sytuacje się zdarzają i są zawinione przez ludzi, lub źle dobrany używany wózek widłowy. Przy zamawianiu używanego wózka widłowego w tym przypadku (pomijając parametry techniczne), koncentrowano się na fakcie, że wózek widłowy miał pracować trzy razy dziennie przez 10 minut. Taka informacja absolutnie nie oddaje potrzeb klienta i rzeczywistego znaczenia wózka w całym procesie produkcyjnym. Przecież od tych 10 minut, 3 razy w ciągu dnia, zależy ciągłość produkcji. Częstotliwość pracy wózka nie była w tym przypadku tak istotna, jak sama potrzeba sprawnego działania i bezpieczeństwo obsługi ruchu. Podobnych sytuacji jest wiele, a zwykle sprzedawcy usiłują zrobić wszystko aby tylko sprzedać używany wózek widłowy, porównując go z nowym, lub zwracając uwagę kupującego na nieistotne parametry. Zapraszamy do czytania naszych artykułów, przedstawiających więcej informacji na temat właściwości używanych widlaków, urządzeń dodatkowych, osprzętu i oferowanych przez nas usług dotyczących używanych wózków.


Nasza oferta

Wszystkie wózki widłowe dostępne w naszej ofercie pochodzą od pewnego, sprawdzonego dostawcy w Polsce oraz częściowo z zakupu od odbiorców końcowych, w Polsce i za granicą. Nasze wózki pochodzą głównie z floty wynajmu krótkoterminowego oraz z długoterminowych umów leasingowych. Kluczową zaletą tego jest to, że znane jest pochodzenie każdego oferowanego wózka widłowego oraz jego historia serwisowania, a w dzisiejszych czasach są to dwa najważniejsze parametry zakupowe przy wyborze wózka widłowego. W razie potrzeby, zapraszamy do kontaktu – na pewno znajdziemy rozwiązanie dla Waszych potrzeb i udzielimy wszelkich odpowiedzi na Wasze pytania!Serwisowanie wózka

Serwis, a używane wózki widłowe. Co dokładnie kryje się pod pojęciem serwis ? Czy są to tylko naprawy i konserwacje ? Przez serwis rozumiemy kompleksowe usługi jakie oferujemy klientom, korzystającym z wózków widłowych. Są to również przeglądy, zamawianie i montaż części wraz z akcesoriami, ubezpieczenia, usuwanie awarii z ofertą wózka zastępczego, dojazdem serwisu mobilnego, itp. Dlatego prosimy rozważać całościowo naszą ofertę, wybierając proponowane rozwiązania, które zapewnią realizację potrzeb logistycznych i transportowych, bez zbędnego ryzyka. Oszczędności polegające na ograniczaniu zakresu usług, zwykle kończą się późniejszymi kłopotami i zwiększonymi wydatkami, przez długi okres czasu. Ryczałtowa usługa "pełnego serwisu" praktycznie eliminuje przerwy eksploatacyjne jakie mogą napotkać używane wózki widłowe i jednorazowe drogie naprawy, wykonywane często przez niewykwalifikowanych mechaników i polegające na wymianie zespołów metodą prób i błędów. Zadaj szybkie pytanie:
Imię i nazwisko:
Adres e-mail: *
Twoja wiadomość:


Kontakt w sprawie używanych widlaków

wozekuzywany.pl - kontakt

Nasz doradca techniczno-handlowy jest do Państwa dyspozycji. Uprzejmie prosimy o kontakt poprzez stronę internetową
www.wozekuzywany.pl

e-mail: info@wozekuzywany.pl

lub bezpośrednio na adres:

wozekuzywany.pl
Płochocińska 59
03-044 Warszawa
tel. kom. +48 600 490 025
tel. +48 22 420 61 49
www.wozekuzywany.pl© 2024 Chabera Webdesign Czech Republic