Używane Wózki Widłowe

Wózki widłowe

Jak często wykorzystujecie Państwo wózki widłowe ?

H25T Wózki widłowe mają podstawowe zastosowanie przy poziomym i pionowym przemieszczaniu towarów. Wykorzystuje się je w  przeróżnych aplikacjach. Przy doborze wózka widłowego uwzględnia się jego zastosowanie do  różnych potrzeb, bierze się pod uwagę ładowność wózka widłowego, wysokość unoszenia ładunku, konfigurację miejsca pracy, rodzaj nawierzchni po której jeździ, wiele innych parametrów technicznych, oraz intensywność eksploatacji: praca na jedną, dwie, trzy zmiany, lub zastosowanie wózka widłowego raz w miesiącu. Dlaczego tak istotne jest określenie tak wielu istotnych parametrów ? Właściwe wykorzystanie wózka widłowego rzutuje na jego prawidłowy dobór do aplikacji i precyzyjne zastosowanie. Nie powinno się płacić za posiadane parametry wózka widłowego, lecz za wykorzystanie jego maksymalnych możliwości. Często zdarza się że wózki widłowe po pięciu latach eksploatacji mają na liczniku 500 przepracowanych godzin, co świadczy o złym doborze wózka. Równie skrupulatnie należy podejść do prawidłowego doboru osprzętu wózka widłowego. Niewłaściwy dobór parametrów wózka przy zastosowaniu go do obsługi linii produkcyjnej sterowanej automatycznie, może nawet spowodować zatrzymanie procesu produkcyjnego i spowodować duże straty dla firmy. Wózki widłowe powinny zawsze zapewniać realizację podstawowych potrzeb, w bezpieczny sposób, w odpowiednim czasie, oraz w określonej jednostce czasu. Wszystkie urządzenia transportu poziomego (łącznie z chwytakami, pozycjonerami, obrotnicami, paletyzerami itp.) powinny spełnić ten warunek, tzn zapewniać ciągłość pracy w odpowiednim miejscu i czasie.


Liczba motogodzin pracy wózka widłowego.

licznik mth Bardzo ważnym parametrem technicznym wózków widłowych jest ich przebieg - czyli ilość faktycznie przepracowanych motogodzin. Przy dużym przebiegu mogą pojawiać się problemy techniczne, ponieważ następuje naturalne zużywanie się elementów konstrukcji. Niestety nagminnie zdarza się że nieuczciwy sprzedawca używanych wózków widłowych zaniża świadomie ilości rzeczywistych motogodzin. Dla uświadomienia, można przyjąć, że wózek pracuje średnio około 1500-2000 godzin rocznie. Jednakowoż na polskim rynku często się zdarza, że dziesięcioletnie używane wózki widłowe są oferowane z przebiegiem 1500 - 3000 motogodzin, co potwierdza brak uczciwości sprzedającego. Dlatego wskazane jest wcześniejsze sprawdzenie historii używanych wózków widłowych i weryfikację ich przebiegu.


Historia serwisowa a używane wózki widłowe.

Wózek używany Wózki widłowe - proces zakupu. Zakup używanego wózka widłowego, często wiąże się z wydaniem sporej sumy pieniędzy. Zamier ten powinien być poprzedzony sprawdzeniem historii serwisowej używanego wózka widłowego. W Polsce i w Europie powszechne są przypadki przestawiania licznika motogodzin wózka widłowego. Dlatego bezwzględnie koniecznym jest, żeby sprawdzić rzeczywistą historię serwisową wózka i jego przebieg, jeszcze przed zakupem. Jeśli dostawca używanego wózka widłowego nie jest w stanie udokumentować historii serwisowania pojazdu i podać rodzaju jego wcześniejszego zastosowania (np pracy w mroźni, lub w dużym zapyleniu), ryzyko zakupu jest bardzo wysokie. Nawet jeśli oferowane używane wózki widłowe są w wizualnie dobrym stanie, sprzedawca oferuje długą gwarancję, składa dobrą ofertę jej finansowania (leasing, kredyt, ... ), inwestycja taka jest wielce ryzykowna. Firma Linde oferuje usługę umożliwiającą sprawdzenie rzeczywistej historii serwisowej i miejsca skąd pochodzą wózki widłowe Linde. Zawsze jeśli nie masz pewności co do zakupu urządzenia, skorzystaj z oferty Linde. Wystarczy wysłać numer seryjny maszyny i dane dostawcy, który go oferuje, aby otrzymać za symboliczna opłatą 199,00 PLN* pełne dane historyczne na temat oferowanego używanego wózka widłowego.

*Zwrot kosztów usługi po zakupie wózka z naszej oferty. Szczegółowe informacje na stronie: http://linde-mh.pl/pl/contact/inquiry-check


Używany wózek widłowy

Szanowni Państwo pamiętajcie, że umiejętność skutecznego rozwiązywania problemów logistycznych, magazynowych związana jest z profesjonalnym doborem używanych wózków widłowych. Dotyczy to bardzo wielu aplikacji, oraz wielu różnych firm. Czy wiesz gdzie, kiedy i jak prawidłowo zastosować wózki widłowe ? Jakie używane wózki widłowe dobrać w praktyce do przeładunku towarów ? Wszelkie ich użycie, powinno być gruntownie przemyślane. Należy również wiąć pod uwagę opinie producentów sprzedających urządzenia, jak np autoryzowanych przedstawicieli wiodących marek oferujących używane wózki widłowe. Ich poglądy często są rozbieżne i mieszają się w różnych punktach. Jedno jest pewne - krytyczną sprawą jest prawidłowo dobrany używany wózek widłowy. Należy bardzo precyzyjnie określić parametry techniczne, specyfikę konkretnej aplikacji, aby skutecznie zapewnić spełnienie wszelkich wymagań klienta. Mając na uwadze powyższe, zachęcamy Państwa do bezpośredniego kontaktu z nami w celu przekazania nam podstawowych danych technicznych i niezbędnych informacji, celem właściwego doboru i zastosowania najlepszego urządzenia. Pozwoli nam to na znalezienie optymalnego rozwiązania, zaproponowania konkretnego typu i modelu używanego wózka widłowego, oraz osprzętu. Zapewniamy pełną dokumentację techniczną wraz z gwarancją na prawidłowo dobrane wózki widłowe. Zadaj szybkie pytanie:
Imię i nazwisko:
Adres e-mail: *
Twoja wiadomość:


Kontakt w sprawie używanych widlaków

wozekuzywany.pl - kontakt

Nasz doradca techniczno-handlowy jest do Państwa dyspozycji. Uprzejmie prosimy o kontakt poprzez stronę internetową
www.wozekuzywany.pl

e-mail: info@wozekuzywany.pl

lub bezpośrednio na adres:

wozekuzywany.pl
Płochocińska 59
03-044 Warszawa
tel. kom. +48 600 490 025
tel. +48 22 420 61 49
www.wozekuzywany.pl© 2024 Chabera Webdesign Czech Republic